11
Uniqa TFI
Uniqa TFI

66,69%

stopa
zwrotu

16

liczba funduszy/programów

1,90%

opłata
za zarządzanie

0 zł

opłata za otwarcie konta

opłata za rozwiązanie umowy po 1. roku
brak
minimalna wartość I wpłaty
50

Uniqa TFI

IKZE TFI w Uniqa to konto na piątkę według rankingu Analiz Online 2021. Dla nowych klientów, którzy otworzą konto do 30.06.2022 Uniqa przygotowała promocję. Wystarczy, że dokonasz wpłaty na IKZE w wysokości 2000 zł do końca grudnia 2022 r., a na konto otrzymasz dodatkowe 200 zł.

Dlaczego warto założyć IKZE TFI w Uniqa?

Konto IKZE w Uniqa charakteryzuje się dobrą efektywnością, wysoką stopą zwrotu i niskimi opłatami. Uniqa oferuje nam możliwość inwestowania w 16 funduszy w ramach IKZE. Ich aktualne notowania sprawdzisz tutaj. 

Dodatkowo konto cechuje niska minimalna wpłata. Możesz zacząć oszczędzać już od 50 zł miesięcznie. 

Czy opłaty w Uniqa TFI są wysokie?

Jedną z zalet prowadzenia IKZE w Uniqa jest ograniczona ilość opłat. Otwarcie konta nic nas nie kosztuje. Nabycie jednostek funduszu czy konwersja również jest bezpłatna. Uniqa TFI nie pobiera również opłaty transferowej, nawet w pierwszym roku trwania umowy, ani opłat manipulacyjnych. 

Najważniejszą opłatą jest opłata za zarządzanie. W zależności od rodzaju funduszu koszt zarządzania to od 0,5 do 1,9% w skali roku.

Jak otworzyć IKZE w Uniqa?

IKZE Uniqa otworzysz online wypełniając formularz. Na początek zostaniesz poproszony o wybranie funduszu inwestycyjnego, wypełnienie danych osobowych i podpisanie oświadczeń. Następnie należy wykonać przelew i poczekać na potwierdzenie otwarcia konta. Gdy je otrzymasz będziesz mógł zarządzać swoim nowym IKZE online.

Dowiedz się, jak powstawał Ranking IKZE 2021/2022.

Kalkulator IKZE

Oblicz wysokość swojej dodatkowej emerytury z IKZE

Blog emerytalny