4
NN TFI Investment Partners
NN TFI Investment Partners

32,29%

stopa
zwrotu

28

liczba funduszy/programów

2,50%

opłata
za zarządzanie

0 zł

opłata za otwarcie konta

opłata za rozwiązanie umowy po 1. roku
brak
minimalna wartość I wpłaty
50

NN TFI Investment Partners

IKZE TFI od NN Investment Partners to najlepsze IKZE z funduszami inwestycyjnymi według Analiz Online. Wyróżnia je brak opłat za transfer przed upływem roku oraz możliwość śledzenia stanu swoich oszczędności z poziomu aplikacji.

Jakie zalety ma konto TFI w Investment Partners?

IKZE w NN Investment Partners to przede wszystkim:

  • wysoka efektywność,
  • transparentna obsługa konta, możliwość planowania i analizowania inwestycji z poziomu aplikacji,
  • niskie opłaty za prowadzenie IKZE TFI,
  • brak ukrytych dodatkowych opłat.

W co można inwestować w ramach IKZE TFI od Investment Partners?

IKZE TFI daje możliwość inwestowania m.in. w fundusze akcyjne, dłużne i mieszane. Klient może wybierać spośród 28 różnych funduszy o różnym stopniu ryzyka. 

Jeśli nie jesteśmy pewni naszej strategii inwestycyjnej, możemy skorzystać z funduszy cyklu życia, które automatycznie dostosowują portfel inwestycyjny i ryzyko do naszego wieku. Tego rodzaju fundusze zmieniają strategię z agresywnej w strategię o umiarkowanym ryzyku wraz ze zbliżającym się czasem rozwiązania umowy.

Ile kosztuje prowadzenie TFI IKZE w NN?

Otworzenie konta w ramach TFI jest bezpłatne. Dodatkowo nie trzeba płacić za nabycie jednostek ani za konwersję. W ramach tego konta nie obowiązuje również opłata za zmianę.

NN Investment Partners TFI pobiera natomiast opłaty za zarządzanie kontem. Obecnie, w zależności od subfunduszu, opłaty te wynoszą od 0,3% do 2,5%.

Jak założyć IKZE TFI w NN?

Założenie Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego w NN Investment Partners jest bardzo proste. Można to zrobić całkowicie zdalnie przez stronę NN Investment Partners. Wystarczy wypełnić formularz online i w ciągu 3 miesięcy dokonać pierwszej wpłaty.

Kalkulator IKZE

Oblicz wysokość swojej dodatkowej emerytury z IKZE

Blog emerytalny